בין אם אתם יזמים בתחילת דרכם, סטודנטים בסוף הלימודים, רופאים שחושבים בגדול או פשוט אנשים השואפים להתקדם קדימה, כולנו נתקלים במשוכה ובקושי לגרום לדברים להתממש - 
 to MAKE IT HAPPEN

BeWell.Haifa והחברה הכלכלית חיפה מזמינים אתכם לפתוח שנה בסימן התחלה אל מול הים והשקיעה.
הצטרפו אלינו לשמוע כיצד מיישמים החלטות והופכים רעיון למציאות,
נלמד על כלים מועילים ממומחים בתחום, ונשמע טיפים מאנשים שכבר עברו כברת דרך וצלחו משוכות משמעותיות.

בואו ליהנות מנטוורקינג איכותי, אוכל ובירה נהדרים וסיפורים משמעותיים.

הדוברים:
ד"ר תהילה בן משה, מנכ"לית חברת Biond Biologics

מרעיון לאקזיט – שלבים בדרך להצלחה

לשעבר מנהלת וסמנכ"לית הפיתוח של חברת סיקאם, אשר נמכרה לענקית התרופות "מרק" ("Merck"), ב-95 מיליון דולר, סכום שעתיד לטפס עד ל-510 מיליון דולר. לפני כן, תהילה עבדה בחברת התרופות "פרוטליקס" והשלימה את לימודי הדוקטורט במעבדה של פרופ' וולך במכון ויצמן למדע. כיום תהילה מנהלת את חברת Biond Biologics, המפתחת תרופות חדשניות בתחום של אימונו-אונקולוגיה ומשתפת פעולה עם BioRap וחברת Pfizer בפיתוח תרופה אוטואימונית חדשנית.

ד"ר קובי ענבר, מרצה עמית בביה"ס הבינלאומי למנהל עסקים של אוניברסיטת חיפה

יזמות בעולם מדעי החיים וביוטכנולוגיה – מרעיון לחברה"
בעל שנים רבות של ניסיון ניהולי ועסקי בתחומי הפארמה, מכשור רפואי וביוטכנולוגיה. ד"ר ענבר הוא יזם עם פעילויות בארץ ובחו"ל ומשמש כמנהל ויועץ לחברות ולמשקיעים בתחום מדעי החיים, חקלאות וטכנולוגיות נקיות. לד"ר ענבר דוקטורט מהפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. ד"ר ענבר משמש כיום מרצה ליזמות באוניברסיטת אריאל בשומרון, באוניברסיטת חיפה ובאוניברסיטה העברית בירושלים.

 

ד"ר יאיר שפירא, יזם ומנכ"ל, חברת ניניספיץ' (NiNiSpeech) 
מתכון להצלחה – מהקמת החברה ועד לזכייה המתוקשרת בתחרות גדולה בסין

יאיר הקים את ניניספיץ' לאחר 20 שנים בהן שירת בתפקידי ניהול בחברות סטארט-אפ מצליחות. יאיר הוביל קבוצות עסקיות וטכנולוגיות, והחדיר לשווקים טכנולוגיות, מוצרים ושירותים בתחומים שונים. ליאיר דוקטורט בהנדסה ביו-רפואית מהטכניון. בנו של יאיר סובל מגמגום.