מחפשים את הפתרונות שלכם לאתגרים בטיפול הרפואי

שירותי בריאות כללית במרחב חיפה, גליל מערבי וכרמל בשיתוף עם BeWell.Haifa, נבחרו להיות חוד החנית וזירת החדשנות הראשונה בארץ. שיתוף הפעולה יהווה קרקע פורייה לבחינה, פיתוח ואפיון רעיונות פורצי דרך של יזמים וחברות בסביבת הפעילות של כללית, על מנת לבחון את התועלת שלהם למטופלים ולכללית. הפרויקט עתיד לכלול חברות רבות ומגוונות בתחומי עניין מהותיים בתחום הרפואי והפארא-רפואי.

אנו נמצאים בשלבים הראשוניים של מהפכה בתחום שירותי הבריאות. השילוב של העולם הדיגיטלי ותחום הבריאות והרווחה מאפשר יצירה של מגוון כלים ושיטות עבודה שמטרתן לאפשר למטופלים לנטר באופן שוטף את מצבם, לנהל את מחלתם, במטרה לשפר את רווחתם ובניית תכנית החלמה אישית המותאם לצרכי ומאפייני המטופל.  

מעוניינים לקחת חלק מתהליך מרגש זה? מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו על "מצטרפים לחדשנות" וביחד נצא לדרך לכיוון מערכת בריאות מתקדמת יותר.

יש לכם רעיון? נתקלתם בפערים היכולים להיפתר באמצעות חדשנות טכנולוגית ויכולים לשפר את השירות למטופל ורווחתו? לחצו "יש לי רעיון" וניצור איתכם קשר במהרה. 

מי?

למה?

כיצד?

HealthIL is a non-for-profit digital health innovation ecosystem - a joint venture of the Israel Innovation Institute, Israel's Ministry of Economy and Digital Israel at the Ministry of Social Equality.

To be part of our community and get our newsletter please register here in the link.