בריאות במדינות מתפתחות

  Haifa Health Talks #8

רפואה דיגיטלית, עולם חדש של הזדמנויות

 

סדרת מפגשים מעוררי עניין והשראה - כשהחדשנות ברפואה פוגשת אותך על בירה

והפעם בשיתוף פעולה עם:

​הצטרפו אלינו לסדרת המפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש לערך באחד מהפאבים בעיר.

מרצים מומחים מן השורה הראשונה ביניהם: רופאים, אנשי אקדמיה, יזמים, רגולטורים ועוד ישוחחו על האתגרים, הצרכים, הקשיים ובעיקר על האופן בו הרפואה משתנה לתוך העולם הדיגיטלי וכיצד שינוי זה עתיד להשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו.

בואו ב-13 בינואר לאירוע מספר 8 בסדרה, בנושא 'בריאות במדינות מתפתחות' בשיתוף פעולה עם האקסלרטור 'התוכנית החברתית של 8200' וארגון 'Pears Program for Global Innovation'.
באירוע תוכלו לשמוע על המחזור החדש שנפתח באקסלרטור של 'התוכנית החברתית של 8200' ועל ה Pears Challenge בונה החברות של תוכנית פירס, בנוסף תשמעו מסטארטאפים כיצד הצליחו להטמיע חדשנות בבריאות במדינות מתפתחות, על התהליך שלהם ועוד.  

 

 

         

לו"ז האירוע:
19:00- פתיחת דלתות, התכנסות, ואוכל עלינו
19:30- דברי פתיחה, על התוכנית החברתית, על תוכנית פירס

19:40- 3 סטארטאפים בתחום הבריאות במדינות מתפתחות יספרו על החברה, הטכנולוגיה, והשוק אליו הן פונות.
20:30- סיום
22:00- הקרנת המשחק סופרקלאסיקו *מוזמנים להישאר איתנו ולצפות במשחק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום ראשון, 13 לינואר בשעה 19:00, הבארקי, דרך העצמאות 84, חיפה
 

 

יום ראשון, 13 לינואר בשעה 19:00, הבארקי, דרך העצמאות 84, חיפה

:האירועים הקודמים שלנו

8200SocialProgram.png

התוכנית החברתית של עמותת בוגרי 8200 הינה תוכנית ההאצה (אקסלרטור) הראשונה בישראל למיזמים חברתיים-טכנולוגיים בשלבים מוקדמים. התוכנית פונה לכל יזם חברתי-טכנולוגי, ולא רק לבוגרי 8200.

 

במשך 5 חודשים אינטנסיביים, הכוללים הרצאות, מנטורינג, שעות ייעוץ וחיבור למשקיעים ולרשת הבוגרים האקסקלוסיבית של בוגרי 8200, התוכנית מקדמת מיזמים הפותרים בעיות חברתיות באמצעים טכנולוגיים בתחומים שונים: אנשים בעלי מוגבלויות, הגיל השלישי, שוויון מגדרי, חינוך, הורות ועוד. 

 

התוכנית פועלת כארגון ללא מטרות רווח, וממומנת על-ידי 10 שותפים מובילים – כיל, נשיץ-ברנדס-אמיר, אמדוקס, KPMG, נפש בנפש, בנק הפועלים, עיריית תל-אביב-יפו, "בזק", MFI Initiative והפדרציה היהודית של ניו יורק.

 

התוכנית פתחה את ההרשמה למחזור החמישי שלה. הירשמו עכשיו: www.thesocialprogram.co.il/apply   ההרשמה פתוחה עד ה-15.2.2019.

 
 
8200SocialProgram.png
pears.png
pears.png

תכנית פירס לחדשנות גלובלית מחברת בין חדשנות טכנולוגית ישראלית לשווקים מתפתחים ומסייעת במציאת פתרונות לאתגרים באזורים אלה.
השבוע נפתחו המיונים לפירס צ'אנלנג' 2019: בנושא טכנולוגיית WASH (מים, היגיינה, וסניטציה) בתחום הסיוע ההומניטרי.

תכנית זו תארך כ-7 חודשים, במהלכה יזמים מנוסים, יחידים השואפים להיות יזמים, בעלי תפקידים בתחום החדשנות, אנשי מקצוע בתחומי המים, מעצבים, ומומחים בתחום ההומניטרי יתכנסו פעמיים בשבוע ויפגשו עם מומחים בעלי שם עולמי, ויעבדו על שלושה שלבים מרכזיים שיעסקו בהנבטת הרעיון למיזם (ideation), האצה, ולבסוף בדיקת היתכנות בשוק היעד (validation).

 

התוכנית עוצבה ותצא לפועל בשיתוף פעולה עם הארגונים המובילים בעולם בתחומי החדשנות בשדה ההומניטרי ולמשתתפים בה תתאפשר חשיפה רחבה לשחקנים מובילים בתחום זה ברחבי העולם.

ישראל נחשבת מעצמה עולמית במספר תחומים של טכנולוגיות מים, עם זאת, מעט מאוד טכנולוגיות ישראליות נמצאות בשימוש כיום בשדה ההומניטרי. אנו מקווים כי תוכנית זאת תאפשר ליותר טכנולוגיות המים ישראליות לתת מענה לאתגרים ולצרכים הקיימים בסיוע הומניטרי. 

 

לפרטים נוספים והגשת מועמדות לתכנית (עד ה-30 בינואר) היכנסו ללינק

ג'ון רטהאוזר

מנכ"ל ומייסד Keheala

יואל עזרא
מנכ"ל ומייסד EfA-Engineering for All

קרטיס פטרסון
חוקר מערכות והטמעה בבריאות, ומנהל מוצר ב MedOrion.